Здатність дивувати

 

Головне завдання Gross полягає в створенні інструменту, спосіб-ного дивувати користувачів своєї ефективністю, надійністю і естетичністю. Якісні матеріали, механізми, облегчаю- щие роботу, ергономічний дизайн - все це гармонійно сочета- ється в сучасному ручному інструменті GROSS.

 

Якість GROSS

 

 

Якість GROSS безпосередньо залежить від сировини, яке підбирається з урахуванням особливостей використання інструменту. Обробка сировини і виробництво проходять на найсучаснішому обладнанні. Перед остаточною збіркою перевіряється якість кожної деталі. Частина товару з кожної партії тестується в умовах підвищених навантажень. Тільки після успішного проходження всіх перевірок інструмент GROSS надходить у продаж.

GROSS

Торгова марка GROSS вперше була представлена ​​в 2008 році на Міжнародній конференції виробників ручного інструменту в Німеччині. Спочатку розробники GROSS направили всі зусилля на досягнення максимально високої якості інструменту, завдяки чому продукція виявилася затребуваною як рядовими користувачами, так і професіоналами. Потім виробник взяв курс на використання новітніх розробок інструментальної промисловості, що дозволило створити щось більше, ніж просто хороший інструмент.

Показать еще 12 товаров
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15