Для доступу до ОПТОВИХ ЦІН зарегеструйтесь 

 

Имя*:
Телефон*:
E-mail*:
Сообщение*:
 

(в коментарії пропишіть що ви оптовий клієнт, і ми дамо вам доступ для оптових цін)

 

 

Продаж ручного електро-бензо інструменту оптом

 

Інтернет-магазин ROVO - Інструмент допоможе заощадити час на пошуки відповідного інвентарю для особистого використання чи продажу.

 

Основний напрямок інтернет магазину ROVO - Інструмент продаж оптом витратного матеріалу, ручного, вимірювального, слюсарного, столярного, шарнірно-губцевого, ріжучого, абразивного, кріпильного,електро-бензо інструменту.

 

Якість і ціна пропонованої продукції Вас приємно здивують.

 

Для професіоналів і не тільки

 

Товари для професійного застосування відрізняються підвищеними характеристиками продуктивності і функціональності, що безпосередньо впливає на ціну. У побуті такі інструменти малопридатні з-за великих габаритів і ваги, однак найчастіше оптові магазини роблять наголос саме на «серйозних» клієнтів. Ми ж прагнемо допомогти кожній категорії покупців, тому постійно поповнюємо наш каталог доступними виробами для побутового використання.

 

Переваги ROVO - Інструмент

 

Широкий постійно оновлюваний асортимент – тисячі одиниць товарів доступні для замовлення вже зараз;

100% повернення оплати;

Робота по системі ДРОПШИППИНГ;

Негайна заміна некондиційного товару або відшкодування нестач;

Доступний за ціною будівельний ручний інструмент оптом в Києві, Білі Церкві та по всій Україні – тільки 5000 грн для гарантованої покупки оптом

(Зареєструйтись, в коментарії пропишіть що ви оптовий клієнт, і ми дамо вам доступ для оптових цін);

Пряме співробітництво з Українськими і зарубіжними виробниками і постачальниками.

 

Постійним клієнтам Знижки!!!

Робіть покупки з зручністю.

 

Уточнити деталі допоможуть консультанти і менеджери, які детально відповідять на всі питання безпосередньо на сайті, по телефону або по e-mail.

 

Оплата та доставка

 

Ми прагнемо до налагодження тривалої і взаємовигідної співпраці з кожним клієнтом і ставимося з розумінням до неможливості моментальної оплати за товар. Саме тому при бажанні придбати ручний інструмент в інтернет-магазині ROVO - Інструмент ви гарантовано отримуєте 3-денну відстрочку для розрахунків. Поки товар знаходиться в резерві, ви можете не турбуватися, що його купить хтось інший.

 

Кур'єрська доставка власним транспортом здійснюється по Київу, Київські області, тому весь оплачений товар приїде за вказаною вами адресою.

Також скористатися послугами транспортних компаній, при цьому ми гарантуємо безкоштовну доставку до терміналу. 

 

 

Доставку по Київу, Україні своїм транспортом і за допомогою транспортних компаній. Запрошуємо до співпраці торговельні, будівельні, виробничі організації і всіх зацікавлених осіб.