Добір за параметрами
Всього 46
Ціна
Від
до


Застосування

Довжина мережевого шнура


Діаметр хвостовика


Наявність удара


Регулювання оборотів

Тип акумулятора

Вага+
- камінь
- метал
LED-підсвічування


Конструкція

Кількість акумуляторів в комплекті

Макс. діаметр свердління бетону
Макс. діаметр свердління дерева
Макс. діаметр свердління металу
Максимальна частота ударів
Наявність реверсу

Оберти холостого ходу, об/хв

Підтримка постійних оборотів під навантаженням

Різьба шпинделя
Серія
Тип двигуна

Тип свердління

Тип інструменту


Частота струму


Швидка заміна патрона

Дрилі безударні

Дрилі безударні

Безударні дрилі представлені в нашому інтернет-магазині.

Привіт дорогий гість, сподіваємося, що Ви вже визначилися з вибором типу електродриля і зупинилися на ненаголошеному дрилі. Нагадаємо: основною особливістю ненаголошеної електродрилі є звичайно ж відсутність другого режиму, а саме режиму свердління в цеглі, зрідка в бетоні. І якщо другий режим вам не особливо потрібен, то звичайно варто зупинити свій вибір на дрилі без удару.

Читати далі:

Другим фактором вибору є сфера застосування даного інструменту, простіше сказати, яку роботу можна зробити за допомогою цього дриля. В основному ненаголошені дрилі підкуповують собою через свою легку вагу (як-не-ні механізм для свердління з ударом), наявністю швидкозатискного патрона, як правило, до 10 мм (швидше і комфортніше затискати насадки за допомогою такого патрона), а також за допомогою такого дриля можна проводити точніші роботи з свердління дерева, металу, пластику. Загалом дриль ненаголошений підійде "домашнім умільцям", майстрам з ремонту взуття, "меблярам", а також фахівцям з "дрібних" ремонтів.

 

   І останній фактор вибору: це звичайно область застосування електроінструменту (у побуті або постійна робота). У нашому інтернет-магазині оптимальним вибором є продукція компанії TM Vitals, підстави для вибору: доступна ціна, якісні комплектуючі деталі інструментів, гарантія на вироби від виробника на три роки.

 

   Якщо виникли додаткові запитання, телефонуйте для консультацій за номерами, представленими на сайті.

 

   Також у нашому інтернет-магазині є можливість купити ненаголошений дриль з ПДВ. Доставка по Україні Новою Поштою, також є можливість Укрпоштою (щоправда терміни доставки Укрпоштою довші, від 7 до 14 днів).

 

 

Показати ще 14 товарів

Статті

Виберіть склад
Категорії