Секатори – це ручний садовий кущорізи, які призначені для ручної обрізки гілок дерев, чагарників і квітів.

 

Cекатори розділяють за такими характеристиками, діаметром гілку він здатний обрізати. При цьому людині повинно бути зручно і легко. На зручність, якість, здатність і довговічність секатора впливає матеріал, з якого він був зроблений. Самими міцними і довговічними секаторами є секатори ножі, яких виготовлені з високовуглецевої сталі, наприклад марки SK5. Ножі з високовуглецевої сталі вважаються більш точними і гострими. Вони довго служать і що найважливіше, довго зберігають заводську заточку. Зазвичай секатори з такої сталі вважаються професійними і напівпрофесійними інструментами з більш високим ціновим діапазоном. 

 

Середньовуглицева сталь дешевше і такі секатори більш доступні за ціною. Леза з нержавіючої сталі оберігають секатор від корозії і відповідно підвищують його службу.

Напилення лезо секатора може бути хромовим або тефлоновим. Напилення на лезах секатора призначене від запобігання налипання деревного соку при контакті з гілками.

На довговічність і ефективність будь-якого секатора впливає заточка самого леза та її збереження. Необхідно пам'ятати про те, що в разі пошкодження заточування ви зможете за допомогою точила вирівняти тільки робочу поверхню, але відновити первісну лазерну заточку ви не стані. Тому секатори необхідно використовувати виключно за призначенням. Для різання металу, він не призначений.

При купівлі секатора необхідно звернути увагу на пружину, яка з'єднує два ріжучих лез. Самими надійними і довговічними вважаються секатори з поворотної пружини стрічкового типу або іншими словами пружини у вигляді скрученої пластини. Сама пружинна пластина при цьому також повинна бути виготовлена з якісного металу. 

 

Для збереження експлуатаційних властивостей пружини, завжди зберігайте секатор в зафіксованому положенні.

 

Секатори крім вище перерахованих характеристик відрізняються своїм розміром. Бувають великі секатори (більше 18 див.), середні (16-18 см) і малі (мене16 см). 

 

Великі секатори вважаються найпотужнішими. За рахунок широкого розкриття рукояток вони здатні легко видаляти гілки діаметром 15-24 мм. Невеликі секатори широко застосовують у квітникарстві.

Секаторы

Показать еще 12 товаров
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
См. также: Акція